میکروکتاب
  
  

  

  
  
  

آن یک چیز

خرید اشتراک دانلود اپلیکیشن
ناشناخته

مقدمه

 

کلید واقعی برای دستیابی به موفقیت بیشتر در شغل، زندگی شخصی و کسب و کار این است که توجه‌تان را روی چیزی متمرکز کنید که بیشترین ارزش را دارد.

بهترین راه برای بهره‌وری در کار و زندگی، این است که تا جای ممکن با اهداف کوچک شروع کنید. در حالی که اکثر مردم دقیقا برعکس فکر می‌کنند. آنها تصور می‌کنند که دستیابی به موفقیت‌های بزرگ، وقت‌گیر و پیچیده است. در نتیجه، تقویم‌ها و فهرست‌های کاریشان بیش از حد شلوغ و کلافه کننده می‌شود. آنها احساس می‌کنند موفقیت دور از دسترس است، به همین خاطر هم است که به موفقیت نمی‌رسند. همچنین با بی‌اطلاعی از این مسئله که موفقیت بزرگ با انجام چند کار کوچک خوب به دست می‌آید، آنها در تلاش برای انجام کارهای بیش از حد بزرگ، خیلی چیزها را از دست می‌دهند و در نهایت به موفقیت کمی می‌رسند و با گذشت زمان انتظارات خود را پایین می‌آورند، از رویاهایشان صرف نظر می‌کنند و زندگیشان محدودتر می‌شود. این کار اشتباه است.

اگرچه شاید غیرمنطقی به نظر برسد، اما کلید دستیابی به موفقیت بیشتر، مستلزم این است که آگاهانه برای انجام کارهای کوچکتر تلاش کنید، نه بزرگتر. شما فقط باید مطمئن شوید کارهایی که روی‌ آنها متمرکز شده‌اید از اهمیت بالایی برخوردارند و بیشترین ارزش را برایتان به همراه می‌آورند. به منظور از میان برداشتن تمام کارهای پرمشغله که وقتتان را می‌گیرند و حواستان را پرت می‌کنند راه‌حل‌هایی پیدا کنید، به این ترتیب برای انجام آنچه واقعا مهم است اضطراب کمتر و وقت بیشتری خواهید داشت.

برای رسیدن به موفقیت بیشتر، بزرگ فکر کنید، اما با اهداف کوچک شروع کنید. چیزی که بیشترین ارزش را برایتان دارد پیدا کنید و فقط روی آن متمرکز شوید. هنگام انجام کارها، هر چقدر مقیاس کار کوچکتر باشد، بازدهی بهتر است.