میکروکتاب
  
  

  

  
  
  

هفت قانون معنوی موفقیت

خرید اشتراک دانلود اپلیکیشن
Unknown

مقدمه

 

هفت قانون معنویت موفقیت، شباهت زیادی به هفت قانون معنوی در زندگی دارد. گویی معنویت به همان اصولی می‌پردازد که طبیعت برای آفرینش ذات خود از آن استفاده کرده است. این هفت قانون به شما کمک می‌کند تا بدون هیچ سختی و با سهولت تمام بتوانید به ثروت نامحدودی دست پیدا کنید.

ذات موفقیت تعریف خاصی دارد. می‌توانید آن را در شادمانی، عشق و در اینکه به راحتی به آرزوهایتان برسید، پیدا کنید. اما دریافتی که از موفقیت در ذهن مردم وجود دارد، با سختکوشی مرتبط است. یعنی باید به خودمان و حتی دیگران آسیب بزنیم تا بتوانیم به خواسته‌ها و رویاهای خود برسیم.

باید در مورد کسب موفقیت و ثروت یک بازنگری اساسی داشته باشیم، این بازنگری به معنای دریافت همه خوبی‌هاست. وقتی خود را همراه و همسو با جریان طبیعت قرار دهیم، عشق، سبک‌بالی و شادمانی به سمت‌مان سرازیر می‌شود و دیگر نیازی به جنگ راه انداختن نیست.

وقتی از موفقیت حرف می‌زنیم، تنها چیزی که به ذهن همه می‌رسد، ثروت است. موفقیت یک مسیر است و ثروت این مسیر را زیباتر می‌کند. اما نباید آن را با مقصد اشتباه بگیریم. مقصد نهایی همه ما به دست آوردن ثروت نیست، بلکه باید به همه جنبه‌های موفقیت از جمله سلامتی، شادی، عشق، رابطه درست، آزادی و خلاقیت دست پیدا کنیم.

اگر وجود الهی را در خودمان پرورش ندهیم، نمی‌توانیم به موفقیت برسیم. این حقیقتی است که همه باید آن را باور کنید. وجود الهی درون ما دائما می‌خواهد خودش را بروز دهد و ما با تعیین اهداف نادرست و قدم گذاشتن در راه کسب ثروت، آن را مسدود می‌کنیم. آن موفقیتی راستین است که ما با حضور در هر جا و با نگاه کردن به هر چیزی بتوانیم وجود الهی را در آن ببنیم و درک کنیم.