میکروکتاب
  
  

  

  
  
  

راز پول چاپ کردن ۷ ایرانی

خرید اشتراک دانلود اپلیکیشن
ناشناخته

قانون راز

قانون راز همان اصلی ترین قانون کائنات است که به طرز فکر و اندیشه شما پاسخ می‌دهد، قانون جاذبه مثل غول چراغ جادو خواسته‌های شما را برآورده می‌کند.

دنیای ما بر اساس قانون جذب تعریف شده است

این قانون می‌گوید" هر چیزی را که وارد زندگی می‌شود خودمان جذب می‌کنیم و تمام چیزهایی که در ذهنمان می‌گذرد، تبدیل به واقعیت می‌شود. " قانون جذب اهمیتی نمی‌دهد که شما چه چیزی را می‌خواهید و چه چیزی را نه، حتی وقتی به چیزی فکر می‌کنید یا نگاه می‌کنید که آن را نمی‌خواهید و با آن مخالفت می‌کنید آن را هم به خود جذب می‌کنید، و‌این یعنی قانون جاذبه.

چه ‌اینکه چیزی را ببینید، چه به خاطر بیاورید، چه تصور کنید و هر چیزی که روی آن متمرکز شوید را به سوی خود جذب خواهید کرد و هرگاه ‌این تمرکز با احساسات قوی باشد جذب آن سریعتر خواهد بود.

بله، مراقبت از افکار کار سختی به نظر می‌رسد اما احساساتتان به شما کمک می‌کند که بفهمید به چه چیزی فکر می‌کنید. هرچه هنگام فکر کردند احساس بهتری داشته باشید‌ این احساس خوب باعث می‌شود که انتخاب راه شما نیز در زندگی بهتر باشد به طوری که در زندگی روزمره افکاری را پدید می‌آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم می‌زند.

هر چه احساس بهتری داشته باشید چیزهای خوب را بیشتر جذب می‌کنید و همین باعث می‌شود هر روز بیشتر پیشرفت کنید.

وقتی چیزی را تجسم می‌کنید آن را پدید می‌آورید. پس هنگام تجسم آن همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شوید. وقتی خود را در موقعیتی که دوست دارید تصور می‌کنید، دیگر به آن احساس نیاز نمی‌کنید بلکه حس می‌کنید که آن را دارید و‌ این احساس باعث می‌شود که کائنات هم همان موقعیت را برایتان پدید آورد.

شما تنها کسی هستید که زندگی خود را می‌آفرینید چون هیچ کس دیگر نمی‌تواند برای شما فکر کند. این کار تحت کنترل خود شماست. اگر چیزی را که می‌بینید می‌خواهید، باید در مورد آن بنویسید ، راجع به آن با دیگران حرف بزنید ، به آن فکر کنید و روی آن تمرکز داشته باشید ولی اگر آن را نمی‌خواهید در موردش با کسی حرف نزنید و افکارتان را از آن مسئله منحرف کنید.

قانون جاذبه به شما كمك می‌كند طی 3 مرحله ساده ‌آنچه را می‌خواهید خلق كنید.‌این 3 مرحله عبارتند از: خواستن، باور داشتن و دریافت كردن.

خوب مسلما" اگر ‌این کتاب در دست شماست شما مرحله اول را که خواستن است گذرانده‌اید چون شما ‌این کتاب را برای خواسته‌های خود با افکارتان جذب کرده‌اید و دنیا هم‌ این کتاب را در سر راهتان قرار داده است.

مرحله دوم، باور داشتن است. شما باید خودتان را در شرایط برآورده شدن آرزوی خود تصور کرده و احساس کنید. در‌ این کتاب صفحه‌هایی مخصوص شما در نظر گرفته شده در یک صفحه، اطلاعات و عکس شما و پشت آن صفحه، 7 راز موفقیتی که می‌خواهید بر اساس آن عمل کنید را بنویسید و در آخر کتاب نیز از زندگی گذشته خود خلاصه‌ای نوشته و آینده‌ای که در ذهن خود ترسیم کرده‌اید بنویسید. به نوشته خود اعتقاد پیدا کرده و باورش کنید و حتی احساسش کنید تا کائنات به حرف شما گوش فرا دهد.

مرحله سوم دریافت کردن است وقتی شما خواسته‌تان را باور می‌کنید کاینات مانند غول چراغ جادو فرمان بردار شما خواهند بود و تمام آنچه را که حس کرده‌اید به شما خواهند داد.

برای کسب دانش بیشتر از قانون راز می‌توانید به کتابی با همین نام اثر راندا برن مراجعه کنید.