میکروکتاب
  
  

  

  
  
  

مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن

خرید اشتراک دانلود اپلیکیشن
Unknown

مقدمه

آنچه لازم است در مورد مردان و روابط بدانید

 

بیست سال است که من به خاطر شغلم که کمدین هستم در صنعت شاد کردن مردم کار می‌کنم و در مورد خانواده، دوستان، مردان و زنان طنزهایی می‌گویم که به نظر خودم و بسیاری از مردان جالب است. اما این موضوع برای خانم‌ها خنده‌دار نیست.

ابتدا در رادیو، در برنامه‌ صبحگاهی استیو، کار می‌کردم. مخاطبان به برنامه زنگ می‌زدند و من هم به سوالاتشان جواب می‌دادم. بیشتر سوالات آن‌ها در مورد مردان بود، مثلا اینکه چرا همان عشقی که به مردان می‌دهیم، همان را دریافت نمی‌کنیم؟

سعی می‌کردم با زبان طنز به این دست از موضوعات جواب دهم، اما بعد از مدتی متوجه شدم، زنان در این زمینه جدی هستند و می‌خواهند به جواب قانع کننده‌ای برسند.

همه چیز برای ما مردها روشن است، اما برای خانم‌ها پیچیده است و به همین دلیل است که نمی‌دانند چطور با نامزدشان، شوهرشان، پدر یا برادرشان رفتار کنند. ما مردها رازهایی داریم که اگر زن‌ها آن را بفهمند، بازی کردن برایمان سخت خواهد شد.

در این میکروکتاب من پرده از این رازها برمی‌دارم و به خانم‌ها آموزش می‌دهم که از دید مردها به روابط نگاه کنند. البته برای مردها هم آموزش‌های ویژه دارم تا بتوانند به درستی احساسات خود را بروز دهند.

مادرم، همسرم و دخترانم همه زندگی من هستند، نمی‌خواهم در بازی مردان دچار شکست و ضربه‌های عاطفی شوند. به همین دلیل این کتاب را برای همه زنان دنیا نوشته‌ام تا آن‌ها بتوانند قواعد بازی کردن مردان را یاد بگیرند.