میکروکتاب
  
  

  

  
  
  

رویاهایت را به واقعیت تبدیل کن

خرید اشتراک دانلود اپلیکیشن
Unknown

مقدمه

 

همه ما دوست داریم زندگی شادتر، روابطی بر پایه صداقت و شغلی پُردرآمد داشته باشیم و بتوانیم در همه جنبه‌های زندگی این فراوانی را تجربه کنیم. برای اینکه بتوانید به رویاهای خود برسید نیازی نیست به دنبال راه‌های پیچیده باشید. این کتاب، بسیار متحول‌کننده است و با ارائه چند قانون ساده و خودباوری به شما کمک می‌کند تا بتوانید به خواسته‌های قلبی و ارزشمند خود دست یابید.

تعداد انسان‌هایی که در این دنیا درمانده، ناامید، رنجیده و متاسفانه در شرایط بسیار بد اقتصادی قرار دارند، کم نیستند. حقیقت تلخ این است که اگر آن‌ها در شرایط ناراحت‌کننده‌ای هستند این موضوع در نتیجه اعمال خودشان به وجود آمده است. با مطالعه این کتاب به این موضوع پی می‌برید که چرا چنین اتفاقی رخ می‌دهد و چطور می‌توانید رویاهایی که می‌بینید را به حقیقت تبدیل کنید.

احتمالا شما هم زیاد از خودتان می‌پرسید: «چرا چنین اتفاق ناراحت‌کننده‌ای برای من رخ می‌دهد؟ چرا همه چیز آنطور که می‌خواهم پیش نمی‌رود و چرا زندگی‌ام راکد مانده است؟». بسیاری از ما وقتی صبح از خواب بیدار می‌شویم، به محل کار یا تحصیل‌مان می‌رویم و آخر شب ناراحت به خانه بازمی‌گردیم. در زندگی‌مان هیچ ایمان، روح یا عشقی وجود ندارد و در پاسخ به وضع موجود می‌گویم: «زندگی همین است و باید سخت کار کرد تا زنده ماند.» اما چنین رویکردی قابل تغییر است. زندگی آن‌قدرها که فکر می‌کنید دشوار نیست و اگر بتوانید به قوانین گفته شده در این کتاب عمل کنید، زندگی‌تان به شکلی بسیار مثبت تغییر خواهد کرد.