میکروکتاب
  
  

  

  
  
  

چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

خرید اشتراک دانلود اپلیکیشن
Unknown

مقدمه

 

در ذهن بیشتر خانم‌ها مسائل مختلفی وجود دارد که آن‌ها را آزار می‌دهد. مثلا خانم‌ها به محبت نیاز دارند ولی دوست ندارند اینطور به نظر برسند که محتاج آن هستند. همچنین از اینکه توسط مردهای هوس باز تعقیب شده و آزار روحی ببینند، احساس بدی دارند. به طور کلی زن‌ها از تجربه این حس که مورد سوء‌استفاده قرار بگیرند، بیزار هستند و این حس برای زنان متاهل و مجرد یکسان است. اما حتما برایتان سوال پیش می‌آید که چرا مردها همیشه به سمت زن‌های متفاوت یا... کشیده می‌شوند؟ در ابتدا باید روشن کنم که معنای من از تفاوت با چیزی که در ذهن شماست فرق دارد. منظور من از متفاوت یک منشی بداخلاق و بد دهنی که در شرکت همه از او متنفر هستند، نیست. همچنین منظور من زنانی نیستند که بی‌عاطفه و عبوس به نظر می‌رسند و به هیچ کسی نیازی ندارند. منظور من زنی است که در عین مهربانی و زنانگی، زیرک و با اراده است. چنین زنی همواره شادی می‌کند و در عین حال به هیچ مردی اجازه نمی‌دهد که او را تحت کنترل خود درآورد. تکلیف او با زندگی روشن است. می‌داند که به دنبال چه چیزی است و برای این موضوع سخت تلاش می‌کند و در عین حال هرگز در مقابل کسی به خصوص مردها در مورد خواسته‌های خود کوتاه نمی‌آید.

هر مشکلی هم در زندگی برایش رخ دهد، این زن هرگز کمر خم نمی‌کند و در عین حال هرگز مثل زن‌های مطیع با از خودگذشتگی‌های پی در پی، زندگی را برای خودش سخت نمی‌کند. یک مرد به دنبال زنی است که همواره به خواسته‌هایش پاسخ مثبت ندهد، زنی که بتواند در عین توجه به مرد، به دنیای زنانگی خودش هم توجه کند و به نوعی زندگی را برای مرد به چالش بکشد.

متاسفانه رسانه‌ها به زن‌ها تلقین می‌کنند که برای داشتن یک رابطه موفق باید به قیافه خود توجه کنید، اما این درست نیست. چیزی که واقعا مردی را به سمت شما جذب می‌کند و باعث می‌شود که همواره فقط شما را به عنوان زن زندگی خود ببیند، داشتن نگرشی اصولی است. رسانه‌ها با حرف‌های نادرست این فکر را در ذهن زن‌ها و دخترها فرو می‌کنند که باید ظاهر خود را طوری تغییر دهید که مردها خوششان بیاد، حتی اگر خودتان از این ظاهر ناراضی باشید، اهمیتی ندارد. رسانه‌ها پا را از این هم فراتر می‌گذارند و در مورد افزایش سن خانم‌ها زیاده‌روی می‌کنند. مثلا می‌گویند که وقتی سن‌تان بالا برود، روی صورت‌تان چین و چروک زیادی ایجاد شود و مانند یک کالای دست دوم می‌شوید که دیگر در بین جامعه مردها، خواهانی نخواهید داشت. آن وقت خانم‌ها فکر می‌کنند که دیگر هیچ مردی آن‌ها را دوست نخواهند داشت.

این میکروکتاب به شما خانم‌ها در هر سن و با هر چهره‌ای می‌گوید که تنها باید اعتمادبه‌نفس داشته باشید و با طرز تفکر منحصر به فرد خود، نشان دهید که برده هیچ مردی نیستید و می‌توانید با قدرت استقلالی که دارید، در جامعه به بهترین شکل ظاهر شوید و فعالیت کنید.

به زنی تبدیل خواهید شد که به رضایت و همچنین سنجش دیگران نیازی نخواهید داشت، چون برای خودتان استانداردهای لازم را تدوین کرده‌اید و در بازی زندگی قوانین خاص خود را دارید. به این ترتیب چنین زنی همواره با رفتارهایش به دیگران می‌فهماند که چطور باید با او رفتار کنند و برایش احترام قائل شوند.