میکروکتاب
  
  

  

  
  
  

روش گرگ

خرید اشتراک دانلود اپلیکیشن
Unknown

مقدمه

تولد یک سیستم فروش

 

من با یک توانایی بسیار ویژه به دنیا آمدم و آن چیزی نیست جز فروشندگی. استعداد فروشندگی همیشه در من وجود داشته؛ البته این تنها توانایی ویژه‌ من نیست، من می‌توانم افراد دیگر با هر ویژگی خاصی را به یک فروشنده ماهر تبدیل کنم.

قطعا برای شما تعجب‌آور است که من با چنین اعتماد به ‌نفسی، از خودم تعریف می‌کنم. اما این واقعیت دارد. من «گرگ وال استریت» هستم. همانی که به خاطرش یک فیلم هالیوددی معروفی ساخته شد و با بازی لئوناردو دی‌کاپریو، به فروش جهانی رسید. من از فرمول جادویی به نام «سیستم ترغیب خط مستقیم یا Straight Line Persuasion System» حرف می‌زنم که می‌تواند ثروت بسیار زیادی را برای افرادی که آن را یاد می‌گیرند به همراه داشته باشد.

من این سیستم را خلق کردم تا باعث شکوفایی استعداد افرادی شوم که به خاطر شرایط زندگی در حال نابودی بودند، اما سیستم حساب نشده‌ من باعث به وجود آمدن موفقیت بدون احترام، ثروتمندی بدون خویشتن‌داری و داشتن قدرت بدون پذیرش مسئولیت شد.

شاید صدای نابودی سیستم من همه جا پیچیده بود اما باید کاری می‌کردم تا این اتفاق نیفتد. کارمندان سابق استراتون با ایجاد تغییرات اساسی در این سیستم از نابودی همه آن جلوگیری کردند.

حالا این سیستم می‌تواند برای تمام کسب و کارها (کوچک و بزرگ) مورد استفاده قرار بگیرد.

اما این اتفاق با سرعت رخ نداد. من تمام زمان و انرژی خودم را گذاشتم تا بتوانم تغییراتی اساسی در جزء جزء این سیستم اجرا کنم. این استراتژی به من کمک کرد تا این سیستم را از مشکلات خالی کنم.

حالا می‌توانید از این سیستم بدون نگرانی استفاده کنید. یادتان باشد چه فروشنده باشید چه نه، این استراتژی به شما کمک می‌کند تا توانایی متقاعدسازی را در خود تقویت کنید و جلوی هر گونه ضرری را بگیرید.

چیزی که در این میکروکتاب بیشتر روی آن تمرکز می‌کنیم همین «هنر متقاعد کردن» است. وقتی شما بتوانید با رعایت اصول اخلاقی، دیگران را نسبت به ایده‌ها و افکارتان متقاعد کنید، می‌توانید زندگی بسیار موفق‌تری داشته باشید. پس از این میکروکتاب درست استفاده کنید تا نتایج درستی به دست آورید.